1182T117P
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182T117P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1182T117P
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua TRANSFORMER TOROIDAL POWER POTTE
Ngā Rauemi: 1.1182T117P.pdf2.1182T117P.pdf3.1182T117P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 567 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 567 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1182T117P
Tau Wae 1182T117P Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 567 pcs Pepa Raraunga 1.1182T117P.pdf2.1182T117P.pdf3.1182T117P.pdf
Taumaha 24 lbs (10.9kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 117V, Series 234V
Putanga - Kaupapa 117V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 187.96mm Dia Raupapa 1182
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 1500 VA Ētahi Ingoa 1182T117P-ND
HM2492
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 82.55mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 12.8A, Series 6.4A