1182S110
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182S110 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1182S110
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Ngā Rauemi: 1.1182S110.pdf2.1182S110.pdf3.1182S110.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 828 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 828 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1182S110
Tau Wae 1182S110 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 828 pcs Pepa Raraunga 1.1182S110.pdf2.1182S110.pdf3.1182S110.pdf
Taumaha 17 lbs (7.7kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 110V, Series 220V
Putanga - Kaupapa 117V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 158.75mm Dia Raupapa 1182
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 1000 VA Ētahi Ingoa 1182S110-ND
HM2488
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 73.15mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 9A, Series 4.5A Tapanga Paatata No