1182U110P
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182U110P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1182U110P
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua TRANSFORMER TOROIDAL POWER POTTE
Ngā Rauemi: 1.1182U110P.pdf2.1182U110P.pdf3.1182U110P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 551 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 551 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1182U110P
Tau Wae 1182U110P Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 551 pcs Pepa Raraunga 1.1182U110P.pdf2.1182U110P.pdf3.1182U110P.pdf
Taumaha 24 lbs (10.9kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 110V, Series 220V
Putanga - Kaupapa 117V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 187.96mm Dia Raupapa 1182
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 1500 VA Ētahi Ingoa 1182U110P-ND
HM2497
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 82.55mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 13.6A, Series 6.8A