1182H117
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182H117 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1182H117
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Ngā Rauemi: 1.1182H117.pdf2.1182H117.pdf3.1182H117.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1182H117
Tau Wae 1182H117 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 2031 pcs Pepa Raraunga 1.1182H117.pdf2.1182H117.pdf3.1182H117.pdf
Taumaha 2.1 lbs (952.5g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 117V, Series 234V
Putanga - Kaupapa 117V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 88.90mm Dia Raupapa 1182
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 80 VA Ētahi Ingoa 1182H117-ND
HM2424
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 38.10mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 684mA, Series 342mA Tapanga Paatata No