1182G240
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182G240 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1182G240
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Ngā Rauemi: 1.1182G240.pdf2.1182G240.pdf3.1182G240.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1182G240
Tau Wae 1182G240 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 1593 pcs Pepa Raraunga 1.1182G240.pdf2.1182G240.pdf3.1182G240.pdf
Taumaha 3 lbs (1.4kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) 240V
Putanga - Kaupapa 117V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 101.60mm Dia Raupapa 1182
Te Matapihi Tuarua (s) Single Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 120 VA Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 41.40mm
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Tapanga Paatata No