1182J117
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182J117 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1182J117
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Ngā Rauemi: 1.1182J117.pdf2.1182J117.pdf3.1182J117.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1182J117
Tau Wae 1182J117 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 2128 pcs Pepa Raraunga 1.1182J117.pdf2.1182J117.pdf3.1182J117.pdf
Taumaha 3 lbs (1.4kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 117V, Series 234V
Putanga - Kaupapa 117V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 101.60mm Dia Raupapa 1182
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 120 VA Ētahi Ingoa 1182J117-ND
HM2428
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 41.40mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 1.026A, Series 513mA Tapanga Paatata No