V68ZC20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V68ZC20P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V68ZC20P
Tau Wae V68ZC20P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140990 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61.2V
Varistor Voltage (Max) 74.8V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 56V Maximum AC Volts 40V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 33J Whakaahuatanga Taipitopito 68V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 2kA Capacitance @ Frequency 9000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V68ZC2PX2855
V68ZC2PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 68V 250A DISC 7MM
I roto i te taonga: 365858 pcs
Tikiake:
RFQ
V68ZC20PX2855
V68ZC20PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM