V68ZC05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V68ZC05P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V68ZC05P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 100A DISC 5MM
Ngā Rauemi: V68ZC05P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V68ZC05P
Tau Wae V68ZC05P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 100A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 490682 pcs Pepa Raraunga V68ZC05P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61.2V
Varistor Voltage (Max) 74.8V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 56V Maximum AC Volts 40V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.60J Whakaahuatanga Taipitopito 68V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 100A Capacitance @ Frequency 400pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V68ZC20PX10
V68ZC20PX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 178383 pcs
Tikiake:
RFQ
V68ZA3P
V68ZA3P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 68V 500A DISC 10MM
I roto i te taonga: 274955 pcs
Tikiake: V68ZA3P.pdf
RFQ
V68ZC05
V68ZC05
Whakaahuatanga: VARISTOR 68V 100A DISC 5MM