V68ZC10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V68ZC10P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V68ZC10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V68ZC10P
Tau Wae V68ZC10P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 264670 pcs Pepa Raraunga V68ZC10P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61.2V
Varistor Voltage (Max) 74.8V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 56V Maximum AC Volts 40V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 13J Whakaahuatanga Taipitopito 68V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 1kA Capacitance @ Frequency 3870pF @ 1MHz