V680LC100BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V680LC100BP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V680LC100BP
Tau Wae V680LC100BP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67834 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 1.06kV Varistor Voltage (Min) 990V
Varistor Voltage (Max) 1.13kV Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 875V Maximum AC Volts 680V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 260J Whakaahuatanga Taipitopito 1.06kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 380pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V680LC100BPX2855
V680LC100BPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 74548 pcs
Tikiake:
RFQ
V680LC10P
V680LC10P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 107918 pcs
Tikiake:
RFQ
V680LC100BPX10
V680LC100BPX10