V680LC100CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V680LC100CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V680LC100CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1060V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V680LC100CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V680LC100CP
Tau Wae V680LC100CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1060V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64077 pcs Pepa Raraunga V680LC100CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.06kV Varistor Voltage (Min) 990V
Varistor Voltage (Max) 1.13kV Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 680V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 520J
Whakaahuatanga Taipitopito 1.06kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz