V680LA80AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V680LA80AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1100V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V680LA80AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V680LA80AP
Tau Wae V680LA80AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1100V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68893 pcs Pepa Raraunga V680LA80AP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.1kV Varistor Voltage (Min) 990V
Varistor Voltage (Max) 1.21kV Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 875V Maximum AC Volts 680V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 145J Whakaahuatanga Taipitopito 1.1kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 190pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V680LA80APX2855
V680LA80APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1100V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 68860 pcs
Tikiake:
RFQ
V680LA80APX1347
V680LA80APX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse