V680LA10CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V680LA10CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V680LA10CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1100V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V680LA10CP
Tau Wae V680LA10CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1100V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135684 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 1.1kV Varistor Voltage (Min) 990V
Varistor Voltage (Max) 1.21kV Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 680V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 115J
Whakaahuatanga Taipitopito 1.1kV 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 20pF @ 1MHz