V625LA40AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V625LA40AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V625LA40AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V625LA40AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V625LA40AP
Tau Wae V625LA40AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91568 pcs Pepa Raraunga V625LA40AP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1kV Varistor Voltage (Min) 900V
Varistor Voltage (Max) 1.1kV Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F5412
V625LA40AP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 825V
Maximum AC Volts 625V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 125J
Whakaahuatanga Taipitopito 1kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 210pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V625LA40APX2855
V625LA40APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM