V625LA10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V625LA10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V625LA10
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1000V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V625LA10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V625LA10
Tau Wae V625LA10 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1000V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5384 pcs Pepa Raraunga V625LA10.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1kV Varistor Voltage (Min) 900V
Varistor Voltage (Max) 1.1kV Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 825V Maximum AC Volts 625V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 67J
Whakaahuatanga Taipitopito 1kV 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 2.5kA
Capacitance @ Frequency 80pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V6254G
V6254G
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: ROUND SPACER M3X0.5 BRASS 20MM
I roto i te taonga: 240343 pcs
Tikiake: V6254G.pdf
RFQ
V625LA10PX1347
V625LA10PX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1000V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 293654 pcs
Tikiake: V625LA10PX1347.pdf
RFQ
V625LA40A
V625LA40A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM
Tikiake: V625LA40A.pdf
V6254C
V6254C
Whakaahuatanga: ROUND SPACER M3X0.5 BRASS 10MM
Tikiake: V6254C.pdf
V6254D
V6254D
Whakaahuatanga: ROUND SPACER M3X0.5 BRASS 12MM
Tikiake: V6254D.pdf
V625LA10PX2855
V625LA10PX2855
Tikiake: V625LA10PX2855.pdf
V6254N
V6254N
Whakaahuatanga: ROUND SPACER M3X0.5 BRASS
Tikiake: V6254N.pdf
V625LA10CP
V625LA10CP
Whakaahuatanga: VARISTOR 1000V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake:
V6254A
V6254A
Whakaahuatanga: ROUND SPACER M3X0.5 BRASS 5MM
Tikiake: V6254A.pdf
V625LA40AP
V625LA40AP
Tikiake: V625LA40AP.pdf
V6254B
V6254B
Whakaahuatanga: ROUND SPACER M3X0.5 BRASS 8MM
Tikiake: V6254B.pdf
V625LA10P
V625LA10P
Tikiake: V625LA10P.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel