V625LA10CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V625LA10CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V625LA10CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1000V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V625LA10CP
Tau Wae V625LA10CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1000V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120231 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 1kV Varistor Voltage (Min) 900V
Varistor Voltage (Max) 1.1kV Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 625V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 105J
Whakaahuatanga Taipitopito 1kV 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V6254C
V6254C
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: ROUND SPACER M3X0.5 BRASS 10MM
I roto i te taonga: 362605 pcs
Tikiake: V6254C.pdf
RFQ
V625LA10PX2855
V625LA10PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1000V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 204987 pcs
Tikiake: V625LA10PX2855.pdf
RFQ
V6254D
V6254D
Whakaahuatanga: ROUND SPACER M3X0.5 BRASS 12MM
Tikiake: V6254D.pdf
V6254G
V6254G
Whakaahuatanga: ROUND SPACER M3X0.5 BRASS 20MM
Tikiake: V6254G.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: V625LA10PX1347.pdf
V625LA40AP
V625LA40AP
Whakaahuatanga: VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM
Tikiake: V625LA40AP.pdf
V6254N
V6254N
Whakaahuatanga: ROUND SPACER M3X0.5 BRASS
Tikiake: V6254N.pdf
V625LA40APX2855
V625LA40APX2855
Tikiake:
V625LA10
V625LA10
Tikiake: V625LA10.pdf
V6254B
V6254B
Whakaahuatanga: ROUND SPACER M3X0.5 BRASS 8MM
Tikiake: V6254B.pdf
V625LA40A
V625LA40A