V575LA80CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V575LA80CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V575LA80CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V575LA80CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V575LA80CP
Tau Wae V575LA80CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75876 pcs Pepa Raraunga V575LA80CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F1962
V575LA80CP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum AC Volts 575V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 460J Whakaahuatanga Taipitopito 910V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V575LC10P
V575LC10P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 266550 pcs
Tikiake:
RFQ
V575LC40A
V575LC40A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 5467 pcs
Tikiake: V575LC40A.pdf
RFQ
V575LA80CPX10
V575LA80CPX10
Whakaahuatanga: VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Tikiake: V575LA80CPX10.pdf
V575LA80BPX10
V575LA80BPX10
Whakaahuatanga: VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
Tikiake:
V575LA80CPX2855
V575LA80CPX2855
Tikiake: V575LA80CPX2855.pdf
V575LA80C
V575LA80C