V575LC40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V575LC40A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V575LC40A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V575LC40A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V575LC40A
Tau Wae V575LC40A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5467 pcs Pepa Raraunga V575LC40A.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 730V Maximum AC Volts 575V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 120J
Whakaahuatanga Taipitopito 910V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 220pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V575LC40CPX2855
V575LC40CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 910V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 101292 pcs
Tikiake: V575LC40CPX2855.pdf
RFQ
V575LC80B
V575LC80B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 5190 pcs
Tikiake: V575LC80B.pdf
RFQ
V575LC40AP
V575LC40AP
Whakaahuatanga: VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM