V575LA80B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V575LA80B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V575LA80B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V575LA80B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V575LA80B
Tau Wae V575LA80B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4210 pcs Pepa Raraunga V575LA80B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 889.5V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 960V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 730V Maximum AC Volts 575V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 220J
Whakaahuatanga Taipitopito 889.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 450pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V575LA80BPX2855
V575LA80BPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 64036 pcs
Tikiake: V575LA80BPX2855.pdf
RFQ
V575LA80C
V575LA80C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 5847 pcs
Tikiake: V575LA80C.pdf
RFQ
V575LA80BPX10
V575LA80BPX10