V460LA40B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V460LA40B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V460LA40B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 699.5V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V460LA40B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V460LA40B
Tau Wae V460LA40B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 699.5V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4305 pcs Pepa Raraunga V460LA40B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 699.5V Varistor Voltage (Min) 643.5V
Varistor Voltage (Max) 755.5V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 615V Maximum AC Volts 460V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 170J
Whakaahuatanga Taipitopito 699.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 560pF @ 1MHz