V460LA40CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V460LA40CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V460LA40CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 715V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V460LA40CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V460LA40CP
Tau Wae V460LA40CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 715V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97528 pcs Pepa Raraunga V460LA40CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 715V Varistor Voltage (Min) 643.5V
Varistor Voltage (Max) 786.5V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 460V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 430J
Whakaahuatanga Taipitopito 715V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 7000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V460LA40CPX2855
V460LA40CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 715V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 103617 pcs
Tikiake: V460LA40CPX2855.pdf
RFQ
V460LA40CPX10
V460LA40CPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 99717 pcs
Tikiake: V460LA40CPX10.pdf
RFQ
V460LA20AP
V460LA20AP
Whakaahuatanga: VARISTOR 715V 4.5KA DISC 14MM
Tikiake: V460LA20AP.pdf
V460LA40C
V460LA40C