V460LA10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V460LA10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V460LA10
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V460LA10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V460LA10
Tau Wae V460LA10 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4053 pcs Pepa Raraunga V460LA10.pdf
Varistor Voltage (Typ) 715V Varistor Voltage (Min) 643.5V
Varistor Voltage (Max) 786.5V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 615V Maximum AC Volts 460V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 56J
Whakaahuatanga Taipitopito 715V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 2.5kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V460LA10PX1347
V460LA10PX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM