V42MLA1206H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V42MLA1206H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V42MLA1206H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 53V 180A 1206
Ngā Rauemi: 1.V42MLA1206H.pdf2.V42MLA1206H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V42MLA1206H
Tau Wae V42MLA1206H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 53V 180A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126774 pcs Pepa Raraunga 1.V42MLA1206H.pdf2.V42MLA1206H.pdf
Varistor Voltage (Typ) 53V Varistor Voltage (Min) 46V
Varistor Voltage (Max) 60V Raupapa MLA
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa F2209DKR Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 42V
Maximum AC Volts 30V Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.80J
Whakaahuatanga Taipitopito 53V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) I teie nei - Te tere 180A
Capacitance @ Frequency 425pF @ 1MHz