V421HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V421HG34 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V421HG34
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: V421HG34.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V421HG34
Tau Wae V421HG34 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14947 pcs Pepa Raraunga V421HG34.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa HG34
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Formed Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 560V Maximum AC Volts 420V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 600J Whakaahuatanga Taipitopito 680V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 3000pF @ 1MHz