V421NA34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V421NA34
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: V421NA34.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V421NA34
Tau Wae V421NA34 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4405 pcs Pepa Raraunga V421NA34.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 610V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa NA
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 560V Maximum AC Volts 420V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 600J
Whakaahuatanga Taipitopito 680V 40kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Square 34mm I teie nei - Te tere 40kA
Capacitance @ Frequency 3000pF @ 1MHz