V385LA40BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V385LA40BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V385LA40BP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V385LA40BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V385LA40BP
Tau Wae V385LA40BP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154583 pcs Pepa Raraunga V385LA40BP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F1956
V385LA40BP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 505V
Maximum AC Volts 385V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 160J
Whakaahuatanga Taipitopito 620V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 700pF @ 1MHz