V385LA40B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V385LA40B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V385LA40B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V385LA40B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V385LA40B
Tau Wae V385LA40B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5618 pcs Pepa Raraunga V385LA40B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 505V Maximum AC Volts 385V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 160J
Whakaahuatanga Taipitopito 620V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 700pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V385LA20A
V385LA20A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 5081 pcs
Tikiake: V385LA20A.pdf
RFQ
V385LA40BPX2855
V385LA40BPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM