V385LA20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V385LA20CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V385LA20CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V385LA20CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V385LA20CP
Tau Wae V385LA20CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163382 pcs Pepa Raraunga V385LA20CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F10955
V385LA20CP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum AC Volts 385V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 175J Whakaahuatanga Taipitopito 620V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 80pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V385LA20CPX2855
V385LA20CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 6.5KA DISC 14MM