V321CA40
Hua Hua
Tau Wae: V321CA40
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 40KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: V321CA40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V321CA40
Tau Wae V321CA40 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 40KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5060 pcs Pepa Raraunga V321CA40.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa CA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm
Tae Mahi - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 420V Maximum AC Volts 320V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 460J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 40kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 40mm I teie nei - Te tere 40kA