V320PA40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320PA40A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 6.5KA BASE MOUNT
Ngā Rauemi: V320PA40A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320PA40A
Tau Wae V320PA40A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 6.5KA BASE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4169 pcs Pepa Raraunga V320PA40A.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 462V
Varistor Voltage (Max) 565V Raupapa PA
Packaging - Paa / Case Base Mount
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 420V Maximum AC Volts 320V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Energy 160J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 6.5kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Base Mount I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 750pF @ 1MHz