V320SM20
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320SM20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320SM20
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V320SM20.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
108 pcs
324 pcs
540 pcs
1080 pcs
2592 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320SM20
Tau Wae V320SM20 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47967 pcs Pepa Raraunga V320SM20.pdf
Varistor Voltage (Typ) 501V Varistor Voltage (Min) 462V
Varistor Voltage (Max) 540V Raupapa SM20
Packaging Tray Paa / Case Disc 20mm, Tabbed SMD
Ētahi Ingoa F3549 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 420V
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 150J
Whakaahuatanga Taipitopito 501V 6.5kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 20mm, Tabbed SMD I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 750pF @ 1MHz