V275LC20C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LC20C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275LC20C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V275LC20C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275LC20C
Tau Wae V275LC20C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5928 pcs Pepa Raraunga V275LC20C.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 275V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 145J Whakaahuatanga Taipitopito 430V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 5000pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V275LC40A
V275LC40A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 5054 pcs
Tikiake: V275LC40A.pdf
RFQ
V275LC10P
V275LC10P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 306547 pcs
Tikiake: V275LC10P.pdf
RFQ
V275LC20CP
V275LC20CP
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM