V275LC10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LC10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275LC10P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V275LC10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275LC10P
Tau Wae V275LC10P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 306547 pcs Pepa Raraunga V275LC10P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 369V Maximum AC Volts 275V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 45J Whakaahuatanga Taipitopito 430V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2.5kA Capacitance @ Frequency 200pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V275LA4PX2855
V275LA4PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 341798 pcs
Tikiake: V275LA4PX2855.pdf
RFQ
V275LC10
V275LC10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM