V275LC10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LC10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275LC10
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V275LC10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275LC10
Tau Wae V275LC10 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3965 pcs Pepa Raraunga V275LC10.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 369V Maximum AC Volts 275V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 45J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 2.5kA
Capacitance @ Frequency 200pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V275LA40CPX10
V275LA40CPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 121078 pcs
Tikiake: V275LA40CPX10.pdf
RFQ
V275LC10P
V275LC10P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 306547 pcs
Tikiake: V275LC10P.pdf
RFQ
V275LC20APX2855
V275LC20APX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Tikiake:
V275LC10PX2855
V275LC10PX2855