V275LC20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LC20CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275LC20CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V275LC20CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275LC20CP
Tau Wae V275LC20CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126820 pcs Pepa Raraunga V275LC20CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 275V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 145J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 5000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V275LC4
V275LC4
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 4871 pcs
Tikiake: V275LC4.pdf
RFQ
V275LC20CPX2855
V275LC20CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM