V25S625P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V25S625P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V25S625P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1000V 22KA RADIAL
Ngā Rauemi: V25S625P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V25S625P
Tau Wae V25S625P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1000V 22KA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47620 pcs Pepa Raraunga V25S625P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1kV Varistor Voltage (Min) 900V
Varistor Voltage (Max) 1.1kV Raupapa UltraMOV™ 25S
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa F5389
V25S625P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 825V
Maximum AC Volts 625V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 800J
Whakaahuatanga Taipitopito 1kV 22kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial I teie nei - Te tere 22kA
Capacitance @ Frequency 660pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V25S750PX1347
V25S750PX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1200V 22KA RADIAL
I roto i te taonga: 37402 pcs
Tikiake: V25S750PX1347.pdf
RFQ
V25S320P
V25S320P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 22KA RADIAL