V25S550P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V25S550P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V25S550P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 22KA RADIAL
Ngā Rauemi: V25S550P.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V25S550P
Tau Wae V25S550P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 22KA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71889 pcs Pepa Raraunga V25S550P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa UltraMOV™ 25S
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa F5388
V25S550P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 745V
Maximum AC Volts 550V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 765J
Whakaahuatanga Taipitopito 910V 22kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial I teie nei - Te tere 22kA
Capacitance @ Frequency 750pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V25S385P
V25S385P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 22KA RADIAL
I roto i te taonga: 75960 pcs
Tikiake: V25S385P.pdf
RFQ
V25S460P
V25S460P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 22KA RADIAL