V25S460P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V25S460P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V25S460P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 22KA RADIAL
Ngā Rauemi: V25S460P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V25S460P
Tau Wae V25S460P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 22KA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65918 pcs Pepa Raraunga V25S460P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa UltraMOV™ 25S
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 615V Maximum AC Volts 460V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 690J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 22kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial
I teie nei - Te tere 22kA Capacitance @ Frequency 870pF @ 1MHz