V220RA16
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V220RA16
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 4.5KA ENCASED
Ngā Rauemi: V220RA16.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V220RA16
Tau Wae V220RA16 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 4.5KA ENCASED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 24506 pcs Pepa Raraunga V220RA16.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa RA
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 180V Maximum AC Volts 140V
Energy 42J Whakaahuatanga Taipitopito 220V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 900pF @ 1MHz