V220MT2A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V220MT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V220MT2A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 100A SOD83A AXIAL
Ngā Rauemi: V220MT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V220MT2A
Tau Wae V220MT2A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 100A SOD83A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 184290 pcs Pepa Raraunga V220MT2A.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 187V
Varistor Voltage (Max) 253V Raupapa MT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-83A Axial
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 181V Maximum AC Volts 132V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.80J Whakaahuatanga Taipitopito 220V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
I teie nei - Te tere 100A Capacitance @ Frequency 21pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V220MA4B
V220MA4B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 100A SOD83A AXIAL
I roto i te taonga: 195703 pcs
Tikiake: V220MA4B.pdf
RFQ
V220MA2A
V220MA2A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 228589 pcs
Tikiake: V220MA2A.pdf
RFQ
V220BN
V220BN
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 223MHZ WHIP STR BN CONN