V220MT4B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V220MT4B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V220MT4B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 100A SOD83A AXIAL
Ngā Rauemi: V220MT4B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V220MT4B
Tau Wae V220MT4B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 100A SOD83A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 287373 pcs Pepa Raraunga V220MT4B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa MT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-83A Axial
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 191V Maximum AC Volts 138V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.90J
Whakaahuatanga Taipitopito 220V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial I teie nei - Te tere 100A
Capacitance @ Frequency 21pF @ 1MHz