V175LT10C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LT10C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V175LT10C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V175LT10C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V175LT10C
Tau Wae V175LT10C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5851 pcs Pepa Raraunga V175LT10C.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 175V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 110J Whakaahuatanga Taipitopito 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 5000pF @ 1MHz