V175LS5PX1347
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V175LS5PX1347
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V175LS5PX1347.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V175LS5PX1347
Tau Wae V175LS5PX1347 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 291731 pcs Pepa Raraunga V175LS5PX1347.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa LS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 225V Maximum AC Volts 175V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 30J Whakaahuatanga Taipitopito 270V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2.5kA Capacitance @ Frequency 350pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V175LS5
V175LS5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 2.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 4999 pcs
Tikiake: V175LS5.pdf
RFQ
V175LS5P
V175LS5P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse