V175LT10AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LT10AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V175LT10AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V175LT10AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V175LT10AP
Tau Wae V175LT10AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 225164 pcs Pepa Raraunga V175LT10AP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 225V Maximum AC Volts 175V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 55J Whakaahuatanga Taipitopito 270V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 700pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V175LT10APX2855
V175LT10APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM