V150RA16
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150RA16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150RA16
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 4.5KA ENCASED
Ngā Rauemi: V150RA16.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150RA16
Tau Wae V150RA16 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 4.5KA ENCASED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 32176 pcs Pepa Raraunga V150RA16.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa RA
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 127V Maximum AC Volts 95V
Energy 30J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 1400pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150MX
V150MX
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 156MHZ WHIP STR MX CONN
I roto i te taonga: 8122 pcs
Tikiake: V150MX.pdf
RFQ
V150TN
V150TN
Whakaahuatanga: RF ANT 156MHZ WHIP STR TN CONN