V150MA1A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150MA1A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150MA1A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 100A SOD83A AXIAL
Ngā Rauemi: V150MA1A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150MA1A
Tau Wae V150MA1A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 100A SOD83A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 167347 pcs Pepa Raraunga V150MA1A.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 127V
Varistor Voltage (Max) 173V Raupapa MA
Packaging Bulk Paa / Case SOD-83A Axial
Ētahi Ingoa F2293
V150MA1A-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 121V
Maximum AC Volts 88V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.50J
Whakaahuatanga Taipitopito 150V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial I teie nei - Te tere 100A
Capacitance @ Frequency 32pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150LU5PX2855
V150LU5PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 323574 pcs
Tikiake: V150LU5PX2855.pdf
RFQ
V150RA16
V150RA16
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 150V 4.5KA ENCASED
I roto i te taonga: 32176 pcs
Tikiake: V150RA16.pdf
RFQ
V150MX
V150MX
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 156MHZ WHIP STR MX CONN