V150PA20C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150PA20C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 6.5KA BASE MOUNT
Ngā Rauemi: V150PA20C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150PA20C
Tau Wae V150PA20C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 6.5KA BASE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4354 pcs Pepa Raraunga V150PA20C.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 212V
Varistor Voltage (Max) 243V Raupapa PA
Packaging - Paa / Case Base Mount
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 200V Maximum AC Volts 150V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Energy 80J
Whakaahuatanga Taipitopito 240V 6.5kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Base Mount I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 1600pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150LXR1245
V150LXR1245
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR
I roto i te taonga: 5035 pcs
Tikiake:
RFQ
V150MA1A
V150MA1A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 150V 100A SOD83A AXIAL
I roto i te taonga: 167347 pcs
Tikiake: V150MA1A.pdf
RFQ
V150MX
V150MX
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 156MHZ WHIP STR MX CONN
Tikiake: V150MX.pdf
V150RA16
V150RA16
Whakaahuatanga: VARISTOR 150V 4.5KA ENCASED
Tikiake: V150RA16.pdf
V150SM7
V150SM7
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 1.2KA 2SMD JLEAD
Tikiake: V150SM7.pdf
V150TN
V150TN
Whakaahuatanga: RF ANT 156MHZ WHIP STR TN CONN