V150LC20BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LC20BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150LC20BP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V150LC20BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150LC20BP
Tau Wae V150LC20BP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177914 pcs Pepa Raraunga V150LC20BP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 229.5V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 243V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 200V Maximum AC Volts 150V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 80J Whakaahuatanga Taipitopito 229.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 1600pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150LC20APX2855
V150LC20APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 128627 pcs
Tikiake: V150LC20APX2855.pdf
RFQ
V150LC20B
V150LC20B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 5160 pcs
Tikiake: V150LC20B.pdf
RFQ
V150LC20APX10
V150LC20APX10
Tikiake: V150LC20APX10.pdf
V150LC20CP
V150LC20CP
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Tikiake: V150LC20CP.pdf
V150LC2
V150LC2
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake: V150LC2.pdf
V150LC20A
V150LC20A
Tikiake: V150LC20A.pdf
V150LC20BPX2855
V150LC20BPX2855
Tikiake: V150LC20BPX2855.pdf
V150LC20CPX2855
V150LC20CPX2855
Tikiake: V150LC20CPX2855.pdf
V150LC20BPX10
V150LC20BPX10