V150LC20CPX360
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LC20CPX360 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150LC20CPX360
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 229.5V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V150LC20CPX360.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150LC20CPX360
Tau Wae V150LC20CPX360 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 229.5V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101904 pcs Pepa Raraunga V150LC20CPX360.pdf
Varistor Voltage (Typ) 229.5V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 243V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 215J
Whakaahuatanga Taipitopito 229.5V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 1600pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150LC2PX2855
V150LC2PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 400851 pcs
Tikiake: V150LC2PX2855.pdf
RFQ
V150LC20CP
V150LC20CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM