V150LC20B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LC20B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150LC20B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V150LC20B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150LC20B
Tau Wae V150LC20B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5160 pcs Pepa Raraunga V150LC20B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 229.5V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 243V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 200V Maximum AC Volts 150V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 80J
Whakaahuatanga Taipitopito 229.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 1600pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150LC20CPX2855
V150LC20CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 115062 pcs
Tikiake: V150LC20CPX2855.pdf
RFQ
V150LC20APX10
V150LC20APX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 133012 pcs
Tikiake: V150LC20APX10.pdf
RFQ
V150LC2
V150LC2
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake: V150LC2.pdf
V150LC1PX2855
V150LC1PX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake: V150LC1PX2855.pdf
V150LC20BPX2855
V150LC20BPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Tikiake: V150LC20BPX2855.pdf
V150LC20BP
V150LC20BP
Tikiake: V150LC20BP.pdf
V150LC20CP
V150LC20CP
Tikiake: V150LC20CP.pdf
V150LC20A
V150LC20A
Tikiake: V150LC20A.pdf
V150LC20BPX10
V150LC20BPX10